Thursday، 25 May 2017
faaren
خانه > اخبار > کشاورزی

کشاورزی

شرحی بر سومین تولید کننده بزرگ پنبه جهان” استرالیا”

USDA

بنا به گزارش واحد  بین الملل انجمن صنفی صنایع روغن نباتی ایران به نقل از سایت وزارت کشاورزی آمریکا USDA: با در نظر گرفتن میانگین افزایش تولید سالیانه، تولید پنبه استرالیا در سال 17-2016 به 2.5 میلیون عدل خواهد رسید. این میزان 4 درصد کمتر از پیشبینی های رسمی اعلام شده است و از عمده دلایل آن می توان به …

ادامه »

افزایش قیمت مواد غذایی/ سیاست وزارت جهاد دلال پروری است

0-91

رییس اتحادیه تولید کنندگان فرآوردهای گوشتی با انتقاد شدید از عملکرد وزارت جهاد کشاورزی دولت یازدهم گفت:مدیریت دلال محور پرور وزارت جهاد کشاورزی موجب شده تا امنیت غدایی مردم ظرف سه سال گذشته بیش از سالهای گذشته به خطر بیفتد.

ادامه »

افزایش قیمت محصولات کشاورزی در اوکراین

به گزارش واحد بین الملل انجمن صنایع روغن نباتی ایران و بنا بر سرویس آمار و اطلاعات دولتی اوکراین در ماه های ژانویه الی نوامبر 2015 شرکت های کشاورزی به طور متوسط 54% قیمت فروش محصولات و کالاهای کشاورزی را نسبت به همین دوره در سال 2014 افزایش داده اند.

ادامه »

مبادله کالا به کالای محصولات کشاورزی و فناوری

0-27

روابط تجاری روسیه با دنیا در مرحله نوینی قرار گرفته است. پس از درگیری‌هایی که میان روسیه و اوکراین درگرفت؛امریکا و اتحادیه اروپا تحریم‌هایی را علیه روسیه اعمال کردند که این تحریم‌ها در روزهای اخیر از سوی اتحادیه اروپا برای ۶ ماه دیگر نیز تمدید شد. روابط تجاری روسیه و ترکیه نیز به خاطر مسائل سیاسی قطع شده است. اعمال …

ادامه »

کاهش تولید روغن آفتابگردان و آرد گندم

sunflower_00000008

به گزارش واحد بین الملل انجمن صنفی صنایع روغن نباتی بر اساس آمار منتشر شده از سرویس آمار و اطلاعات دولتی اوکراین در ماه های ژانویه الی اکتبر 2015حجم تولید روغن خام آفتابگردان اوکراین بالغ بر 2.779 میلیون تن می باشد که 19.9% نسبت به زمان مشابه در سال 2014 کمتر می باشد.

ادامه »