مدیر کل امور غذایی و آشاميدني سازمان غذا و دارو خبر داد:

به زودی مهندسی مجدد در ساختار ایمنی غذا یا نظارت بر مواد غذایی ایجاد می شود

به زودی مهندسی مجدد در ساختار ایمنی غذا یا نظارت بر مواد غذایی ایجاد می شود

به گزارش ایفدانا - Ifdana، به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و داروی اهواز، دکتروحید  مفید در شانزدهمین نشست قطب منطقه ۴ معاونت های غذا و داروی جنوب غرب کشور در آبادان گفت: به زودی مهندسی مجدد در ساختار ایمنی غذا یا نظارت بر مواد غذایی ایجاد می شود.

وی گفت: با اجرای برنامه های عملیاتی مهندسی مجدد در ساختار ایمنی غذا یا نظارت بر مواد غذایی ایجاد می شود زیرا که شرایط کلی و وضعیت کشور طوری است که می طلبد ساختار جامع ایمنی غذا را داشته باشیم.

دکتر مفید در ادامه با تاکید بر اینکه ایمنی غذا صرفا در کارخانه های مواد غذایی نیست که ما وقتمون را صرف کارخانه ها کنیم، اظهار کرد: می بایست بحث غذا را در زنجیره کامل از ابتدا تا انتها داشته باشیم.

وی گفت: باید ساختار و چارت کامل را ایجاد کنیم تا بتوانیم ساز و کار عملیاتی را اجرا کنیم.

مدیر کل امور غذایی و آشاميدني  سازمان غذا و دارو همچنین در پایان بر ضرورت توجه به زنجیره غذایی مردم 
تاکید کرد و گفت: سازمان غذا و دارو از نظرات همه استقبال می کند و  برای تدوین برنامه جامع عملیاتی باید کار جمعی و مشارکتی  صورت گیرد و اطمینان داریم با تدوین برنامه عملیاتی  تمام دغدغه های و مشکلات سلامت غذایی مرتفع می شود.

کد: 50013956

زمان انتشار: شنبه 7 بهمن 1396 08:06 ق.ظ

تعداد نمایش: 23

آخرین شماره ماهنامه دنیای روغن نباتی

آدرس: تهران- خیابان شهید بهشتی- خیابان پاکستان-کوچه 14- پلاک 4

تلفن: 02188737614

فاکس: 02188754615

 

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به انجمن صنفی صنایع روغن‌نباتی ایران بوده و انتشار مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است | کپی‌رایت © 2008- 2017.