الزام وارد کنندگان با ارز دولتی به درج قیمت در سامانه رسمی محصولات کشاورزی

 الزام وارد کنندگان با ارز دولتی به درج قیمت در سامانه رسمی محصولات کشاورزی

معاون توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی از انجمن های واردکننده کالاهای اساسی و محصولات کشاورزی خواست تا نسبت به درج قیمت خوداظهاری استفاده کنندگان از ارز رسمی در پایگاه اطلاع رسانی قیمت کالا و خدمات www.۱۲۴.ir­ا قدام کنند.

ه گزارش خبرگزاری صداوسیما از­ پایگاه اطلاع ‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی؛​ علی اکبر مهرفرد معاون توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی در نامه ای خطاب به انجمن های واردکننده کالاهای اساسی و محصولات کشاورزی، با اشاره به نامه مدیرعامل سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان مبنی بر لزوم درج قیمت خوداظهاری استفاده کنندگان از ارز رسمی در پایگاه اطلاع رسانی قیمت کالا و خدمات­www.۱۲۴.ir­بر ضرورت اقدام واردکنندگان در این زمینه تاکید کرد.

براساس این گزارش، سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان پیشتر با صدور اطلاعیه ای درج قیمت خوداظهاری استفاده کنندگان از ارز رسمی در سامانه­www.۱۲۴.ir­را الزامی دانسته و گفته بود­که هرگونه استنکاف از درج قیمت و عرضه کالا و خدمات با نرخ های غیرمتعارف در اسرع وقت رسیدگی و اعمال قانون خواهد شد.

 

کد: 50016135

زمان انتشار: یکشنبه 14 مرداد 1397 09:48 ق.ظ

تعداد نمایش: 46

آخرین شماره ماهنامه آفتابگردان

آدرس: تهران- خیابان شهید مطهری - خیابان گلریز - پلاک 25 - طبقه 5

تلفن: 02188326383

فاکس: 02188326089

 

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به انجمن صنفی صنایع روغن‌نباتی ایران بوده و انتشار مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است | کپی‌رایت © 2008- 2017.