فرصت ۱۰ روزه برای خروج محموله‌های رسوبی از گمرک

دبیر ستاد تنظیم بازار کشور اعلام کرد: صاحبان محموله‌های رسوبی در بنادر ۱۰ روز فرصت دارند تا برای خروج کالاهای خود اقدام کنند در غیر این صورت هزینه انبارداری باید بپردازند.
فرصت ۱۰ روزه برای خروج محموله‌های رسوبی از گمرک

به گزارش روابط عمومی انجمن صنفی صنایع روغن نباتی ایران به نقل از وزارت، صنعت، معدن و تجارت، « محمدرضا کلامی» افزود: براساس مصوبه ستاد تنظیم بازار صاحبان محموله های رسوبی در بنادر که کد تخصیص محموله های آنها صادر شده و  تامین ارز شده اند چنانچه تا ۱۰ روز آینده اقدام به خروج کالا از بنادر نکنند،  هزینه انبارداری آنها به روال عادی باز می گردد.

وی اظهارداشت: اعمال نرخ تصاعدی هزینه انبارداری بعد از روز ۳۰، محاسبه خواهد شد و گمرک جمهوری اسلامی ایران نیز مجاز به اعمال قانون در خصوص این محموله ها است.

به گفته دبیر ستاد تنظیم بازار، همچنین مصادیق از سوی گمرک جمهوری اسلامی به سازمان بنادر و دریانوردی اعلام خواهد شد.

وی گفت: براساس این مصوبه برای محموله‌های ترخیص شده ذرت دامی از ۲۵ فروردین ماه ۹۹ باید تاریخ ابلاغ مصوبه اصلاح نرخ ذرت دامی در جلسه ۸۷  کارگروه تنظیم بازار ملاک عمل قرار گیرد و هزینه آن ظرف ۶ ماه آینده به نسبت مساوی مستهلک شود.

کد: 50020000

زمان انتشار: دوشنبه 9 تیر 1399 09:51 ق.ظ

تعداد نمایش: 8

آخرین شماره ماهنامه آفتابگردان

آدرس: تهران- خیابان شهید بهشتی- خیابان پاکستان-کوچه 14- پلاک 4

تلفن: 02188737614

فاکس: 02188754615

 

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به انجمن صنفی صنایع روغن‌نباتی ایران بوده و انتشار مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است | کپی‌رایت © 2008- 2017.