مأموریت ویژه دولت به نوبخت، حجتی و شریعتمداری؛ ذخایر کالاهای اساسی تأمین شود

 مأموریت ویژه دولت به نوبخت، حجتی و شریعتمداری؛ ذخایر کالاهای اساسی تأمین شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم، جلسه ستاد تنظیم بازار عصردیروز و در آستانه ماه مبارک رمضان به‌ریاست معاون اول رئیس جمهور برگزار شد. اسحاق جهانگیری در این جلسه بر لزوم مدیریت جدی و دقیق عرضه کالاهای مورد نیاز مردم در ایام ماه مبارک رمضان تأکید کرد و گفت: با توجه به شرایط ویژه ماه مبارک رمضان و برنامه‌های خاصی که مردم در ماه ضیافت الهی دارند، لازم است اقلام و کالاها با قیمت و کیفیت مناسب در اختیار عموم باشد.

معاون اول رئیس جمهور با قدردانی از اعضای ستاد تنظیم بازار به‌خاطر مدیریت مناسب قیمت کالاها در ایام پایانی سال 96 و ایام نوروز، از اعضای ستاد خواست با برنامه‌ریزی دقیق، شرایطی فراهم کنند تا مردم در ماه مبارک رمضان نیز دغدغه‌ای برای تأمین مایحتاج خود نداشته باشند.

جهانگیری همچنین با بیان اینکه برخورداری از ذخایر مطمئن کالاهای اساسی همواره یکی از اولویت‌های دولت بوده است، از وزرای جهاد کشاورزی و صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان برنامه و بودجه خواست جلسه‌ای در این خصوص برگزار کنند و ضمن بررسی آخرین وضع ذخایر کالاهای اساسی، تدابیر لازم را برای داشتن ذخایر اطمینان‌بخش بیندیشند.

 

کد: 50015219

زمان انتشار: چهارشنبه 26 اردیبهشت 1397 07:15 ق.ظ

تعداد نمایش: 17

آخرین شماره ماهنامه آفتابگردان

آدرس: تهران- خیابان شهید بهشتی- خیابان پاکستان-کوچه 14- پلاک 4

تلفن: 02188737614

فاکس: 02188754615

 

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به انجمن صنفی صنایع روغن‌نباتی ایران بوده و انتشار مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است | کپی‌رایت © 2008- 2017.