مظفر علیخانی معاون استان‌ها و تشکل‌های اتاق ایران شد

مظفر علیخانی با حکم محمدرضا رمضانی دبیرکل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، معاون استان‌ها و تشکل‌های اتاق ایران شد.
مظفر علیخانی معاون استان‌ها و تشکل‌های اتاق ایران شد

به گزارش روابط عمومی انجمن صنفی صنیایع روغن نباتی ایران به نقل از پایگاه خبری اتاق ایران، محمدرضا رمضانی دبیرکل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران طی حکمی مظفر علیخانی را به عنوان معاون استان‌ها و تشکل‌های اتاق ایران منصوب کرد.

در حکم او آمده است: «ضمن تشکر از زحمات جنابعالی در سمت معاونت فنی و بازرگانی، با عنایت به تعهد و تجارب ارزنده‌تان، به موجب این حکم به عنوان «معاون استان‌ها و تشکل‌ها» منصوب می‌شوید. امید است با اتکال به خداوند متعال و با همکاری و تعامل معاونین و مدیران اتاق ایران، بیش از پیش موفق باشید.»

 مظفر علیخانی پیش از این در سمت معاونت فنی و بازرگانی اتاق ایران فعالیت داشت. در ساختار جدید اداری اتاق ایران، معاونت تشکل‌ها و معاونت استان‌ها، ادغام شده‌اند و معاونت جدیدی تشکیل شده است که مظفر علیخانی اداره آن را بر عهده خواهد داشت.

کد: 50019758

زمان انتشار: یکشنبه 22 دی 1398 10:24 ق.ظ

تعداد نمایش: 6

آخرین شماره ماهنامه آفتابگردان

آدرس: تهران- خیابان شهید بهشتی- خیابان پاکستان-کوچه 14- پلاک 4

تلفن: 02188737614

فاکس: 02188754615

 

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به انجمن صنفی صنایع روغن‌نباتی ایران بوده و انتشار مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است | کپی‌رایت © 2008- 2017.